Pralnia dywanów


CZYSZCZENIE WYKŁADZIN
Gwarantujemy skuteczne czyszczenie i usuwanie plam oraz impregnację wykładzin tekstylnych, czyścimy wszystko za pomocą sprawdzonych i najwnowszych technologii.

PRALNIA DYWANÓW
Zapewniamy skuteczne pranie i czyszczenie wszystkich rodzaji dywanów. Pranie dywanów odbywa się według stałego procesu KLIK. Najważniesjze z nich to: trzepanie automatyczne, dokładne odkurzanie, nanoszenie chemi piorącej, następnie płukanie oraz najważniejsza na końcu – impregnacja.  Za pomocą specjalistycznych urządzeń czyszczących i odpowiedniej chemii, wszelkie zabrudzenia spomiędzy włokien znikają, a splątane runo dywanu zostaje dokładnie rozczesane co nadaje mu świeży, nowy wygląd. Impregnacja końcowa dodatkowo przedłuży efekt czystego dywanu i dodatkowo zabezpieczy jego włokna przed zabrudzeniami.

CZYSZCZENIE PIELĘGNACYJNE
Czyszczenie przy zastosowaniu metody kapsułkowania, pozwala w delikatny i szybki sposób na przywrócenie wykładzinie pierwotnego, świeżego wyglądu.
Czyszczenie pielęgnacyjne opóźnia konieczność przeprowadzenia pracochłonnego czyszczenia zasadniczego.

CZYSZCZENIE ZASADNICZE
Pracochłonny proces czyszczenia, którego zadaniem jest usunięcie uporczywego brudu i wszelkich plam, które mogą pozostać po delikatniejszym czyszczeniu pielęgnacyjnym. Jest to silny brud, który gromadzi się w najgłębszych warstwach pomiędzy włóknami dywanu lub wykładziny. Sposób czyszczenia zależny jest od stopnia zabrudzenia i rodzaju wykładziny. Biorąc pod uwagę te dwa czynniki, stosuje się dwie metody: szamponowanie lub metodę ekstrakcji. Szamponowanie wykonywane jest za pomocą jednotarczowych urządzeń ze szczotką do wykładzin, a a ekstrakcję za pomocą urządzeń spryskująco-odsysających puzzi, które nazywane są także ekstraktorami.

USUWANIE PLAM
Najskuteczniejszą metodą usuwania plam, jest jej namoczenie oraz pozostawienie do czasu rozpuszczenia brudu i pożniejsze odessanie za pomocą ekstraktora.
Z uwagi na szeroki rodzaj zaplamień nie ma gwarancji na usunięcie wszystkich zabrudzeń.

 

Chcesz wiedzieć jak to robimy? KLIK!